wsw15 060

O Dominikańskiej Szkole Wiary

Dominikańska Szkoła Wiary w Warszawie jest częścią ogólnopolskiego projektu spotkań, prowadzonych przy klasztorach oo. dominikanów. W tym roku mija trzynaście lat od pierwszych wykladów Szkoły organizowanych w Stolicy.

W ramach Dominikańskiej Szkoły Wiary odbywają się cykliczne spotkania adresowane do wszystkich, którzy chcą poznawać Boga.

Wśród gości znajdą się cenieni specjaliści – duchowni i świeccy, jak również przedstawiciele środowisk twórczych.

Spotkania Dominikańskiej Szkoły Wiary odbywają się raz w miesiącu, w piątki o godz. 19.00, w Sali Prowincjalskiej klasztoru oo. dominikanów w Warszawie na ul. Freta 10 (link do mapy).

Zapraszamy!

Najbliższy wykład:

01.12.2017 00:00

WIARA-CODZIENNOŚĆ-ŚMIERĆ - nagranie ze spotkania

Wszystkich, którzy nie mogli wziąć udziału w ubiegłotygodniowym spotkaniu Dominikańskiej Szkoły Wiary, zapraszamy do wysłuchania poniższego nagrania.

ABY PRZEJŚĆ DO NAGRANIA KLIKNIJ TUTAJ

Jednocześnie, aby nie przegapić kolejnych spotkań, zachęcamy do śledzenia naszej strony www oraz profilu facebook'owego.

Do zobaczenia!