Wiara-Codzienność-Małżeństwo

W ramach spotkań Dominikańskiej Szkoły Wiary zapraszamy na nowy cykl spotkań: „WIARA- CODZIENNOŚĆ-…”.

Pierwsze spotkanie już niebawem – 27 października 2017 r. Zatytułowane będzie ono „WIARA- CODZIENNOŚĆ-MAŁŻEŃSTWO. Czy na pewno miłość wszystko przetrzyma?” Dzięki zaproszonym gościom na nowo przypomnimy sobie, czym jest ta niezwykła więź między dwojgiem ludzi, a także jakie problemy spotykają na swojej drodze małżonkowie.

Zastanowimy się także, jak we współczesnym świecie dbać o „przymierze małżeńskie, przez które mężczyzna i kobieta stanowią między sobą wewnętrzną wspólnotę życia i miłości” (por. KKK 1660).

Naszymi gośćmi będą:

– o. Mirosław Pilśniak OP – dobrze znany jako prowadzący kursy przedmałżeńskie oraz „Wieczory dla zakochanych”, duszpasterz rodzin w klasztorze ojców dominikanów na ul. Freta 10;

– Katarzyna Stradowska – kobieta, która pomogła już niejednej parze dzięki swojej pracy w poradni rodzinnej.

Spotkanie poprowadzi Kamil Szumotalski – teolog, ale też przede wszystkim mąż. W ostatnim czasie prowadził on cykl spotkań o duchowości miasta. Znany jest również z publikacji na portalu Aleteia oraz prowadzenia, wraz z żoną, kanału „Przeklejeni”.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na Facebooku oraz na stronie internetowej DSW.

________________________________________________________________

Do zobaczenia już wkrótce w Sali Prowincjalskiej w klasztorze św. Jacka przy ul. Freta 10 w Warszawie.