Wiara-Codzienność-Powołanie

Podczas spotkania zatytułowanego „WIARA – CODZIENNOŚĆ – POWOŁANIE. Czego szukacie?” porozmawiamy o tym, czym jest powołanie, o trudnościach w jego rozeznaniu oraz tym, jak w wyborze życiowej drogi pomóc nam może wiara.

Pomoże nam w tym gość, o. Marek Blaza SJ, kapłan, jezuita, birytualista, wykładowca teologii ekumenicznej i dogmatycznej, duszpasterz akademicki dla młodzieży studenckiej obrządku greckokatolickiego (bizantyjsko-ukraińskiego) w Warszawie.

Spotkanie poprowadzi Kamil Szumotalski – teolog i mąż, który w ostatnim czasie prowadził cykl spotkań o duchowości miasta. Znany jest również z publikacji na portalu Aleteia oraz prowadzenia, wraz z żoną, kanału „Przyklejeni”.

Do zobaczenia już wkrótce w Sali Prowincjalskiej w klasztorze św. Jacka przy ul. Freta 10 w Warszawie.