Oni powiedzą nam „Z czym do ludzi”!

Już w najbliższy piątek o 19:00 pierwsze w tym sezonie spotkanie Dominikańskiej Szkoły Wiary. Poniżej przedstawiamy gości zaproszonych na dyskusję.
    Pierwszy z gości to siostra Lilianna Adamuszewska należąca do Zgromadzenia Sióstr Felicjanek. Dwukrotnie uczestniczyła w Przystanku Jezus oraz Międzynarodowym Centrum Ewangelizacji przy Światowych Dniach Młodzieży. Mieszka w Warszawie. Na co dzień prowadzi katechezę w szkole podstawowej i pracuje w kancelarii parafialnej w Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia. Jak sama mówi, jej przygoda z nową ewangelizacją wynikła z autentycznego doświadczenia Jezusa, po którym nie mogła już usiedzieć w miejscu.

Kolejnym zaproszonym jest brat Szymon Janowski. Brat jest kapucynem i  duszpasterzem powołań, a także głównym organizatorem Golgoty Młodych w Serpelicach na Podlasiu. Doświadczenie w pracy z młodymi jako katecheta i duszpasterz zdobywał w Lublinie, Nowym Mieście nad Pilicą i Mogilnie. Wraz z przyjaciółmi prowadzi blog „Żniwo Wielkie”. Mieszka w Warszawie.

Ostatni z gości to Mateusz Krzysztof Dziób, który na co dzień publikuje w kwartalniku Fronda Lux i na portalu Rebelya.pl. W najbliższy piątek, specjalnie dla nas, wcieli się w rolę prowadzącego spotkanie DSW.

Goście już gotowi, dlatego nie może zabraknąć i Was! Serdecznie zapraszamy!